O nas

Arbol to producent domów drewnianych.

 Od 1993 roku budujemy domy letniskowe z drewna i mieszkalne, które zachowują tradycyjny polski styl architektury drewnianej. Tradycyjny, ale budowany w oparciu o nowe rozwiązania i technologie.

  • Budynki wykonujemy w oparciu o własne projekty, jak również według pomysłów i projektów naszych klientów. Nasze rozwiązania pozwalają na zmianę rozmiarów i rozkładów pomieszczeń domu.
  • Materiały i sposób wykończeń dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań. Coraz częściej tradycyjna forma na zewnątrz jest łączona z nowoczesnymi elementami wewnątrz.

W ofercie znajdują się również rozbudowy i adaptacje istniejących budynków oraz tarasy, pomieszczenia gospodarcze, garaże i altany.

Co wyróżnia naszą firmę?

  • kilkunastoletnie doświadczenie -  zdobywane na rynku polskim i europejskim oraz setki zrealizowanych domów,
  • domy na indywidualne zamówienie - oraz możliwość przedstawiania różnorodnych projektów gotowych umożliwia zaoferowanie potencjalnym nabywcom racjonalnych rozwiązań w aranżacji zewnętrznej i wewnętrznej domu, do Państwa dyspozycji są nasi projektanci,
  • domy modelowe w siedzibie naszej firmy oraz możliwość prezentacji zrealizowanych domów u inwestorów, znajdziemy w naszych realizacjach podobny dom który Państwo zaprojektowaliście wspólnie z nami aby pokazać go w rzeczywistości,
  • bezpłatne i kompleksowe doradztwo przez doświadczonych pracowników, wiele spotkań i konsultacji przed podjęciem ostatecznej decyzji.

 

 

 

 

 

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.