dom drewniany model 104B

W naszej ofercie posiadamy mały dom mieszkalny DOM 104 B, 130m2 z poddaszem. Jest to dom prosty architektonicznie, nawiązujący do staropolskiej architektury, a jednak dzięki przemyślanemu wnętrzu oferuje przestronność i komfort mieszkania.

Wejście do domu prowadzi przez zadaszony ganek, do holu z którego mamy wygodną komunikację po parterze budynku. Łatwy dostęp do kuchni, łazienki oraz salonu. Obok kuchni znajduje się spiżarnia, dalej pomieszczenie gospodarcze. Grube, drewniane belki widoczne na suficie podzieliły przestrzeń parteru na kuchnie, jadalnie i salon. W małym domu należy dbać o zachowanie dużych płaszczyzn ścian, aby pomieszczenia były ustawne.

Z holu na poddasze prowadzą schody do trzech sypialni oraz łazienki.

Wykonanie kominka centralnie w środku domu, nie tylko uatrakcyjni wygląd, ale daje możliwość alternatywnego ogrzewania parteru domu a po zastosowaniu systemu rozprowadzającego ciepło ogrzeje poddasze.

 

 

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.