dom drewniany model 104A

W naszej ofercie posiadamy mały dom mieszkalny DOM 104, 84m2 z poddaszem. Jest to dom prosty architektonicznie, nawiązujący do staropolskiej architektury, a jednak dzięki przemyślanemu wnętrzu oferuje przestronność i komfort mieszkania.

Wejście do domu prowadzi przez zadaszony ganek, do holu z którego mamy wygodną komunikację po parterze budynku. Łatwy dostęp do kuchni, łazienki oraz salonu. Obok kuchni znajduje się spiżarnia, niezbędna do przechowywania produktów oraz drobnego sprzętu AGD. Z salonu szerokie, przeszklone drzwi prowadzą na zadaszony, funkcjonalny taras, z którego przejdziemy do pomieszczenia gospodarczego. W małym domu należy dbać o zachowanie dużych płaszczyzn ścian, aby pomieszczenia były ustawne.

Z holu na poddasze prowadzą schody do trzech sypialni oraz łazienki.

Od strony szczytowej domu umiejscowiony jest garaż.

Wykonanie kominka centralnie w środku domu, nie tylko uatrakcyjni wygląd, ale daje możliwość alternatywnego ogrzewania parteru domu a po zastosowaniu systemu rozprowadzającego ciepło ogrzeje poddasze.

 

 

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.