Drewniane domy mieszkalne

Arbol to producent domów drewnianych

Od 1993 roku wykonujemy domy drewniane, przeznaczone do użytkowania na działkach lub mających charakter typowo mieszkalny.
Budowane przez nas domy posiadają tradycyjny polski styl architektury drewnianej. Tradycyjny, ale tworzony w oparciu o nowe pomysły i metody.

  • Zamówienia realizujemy na podstawie własnych planów, jak również według projektów i koncepcji naszych klientów. Stosowane przez nas technologie umożliwiają elastyczny wybór rozmiarów i rozkładów pomieszczeń budynku.
  • Materiały i wykończenia dopasowujemy do personalnych oczekiwań użytkowników. Jesteśmy otwarci na oryginalne projekty - klasyczny kształt na zewnątrz jest coraz częściej łączony z nowoczesnymi szczegółami wewnątrz.
  • W naszym portfolio znajdą Państwo także rozbudowy i modernizacje stojących już budynków oraz tarasy, pomieszczenia gospodarcze, garaże i altany.

Co nas wyróżnia?

  • jako producent domów drewnianych mamy ponad 20 lat doświadczenia - wypracowanego na rynku polskim i europejskim, setki zrealizowanych budynków,
  • domy na indywidualne zamówienie - oraz dostępność zróżnicowanych projektów gotowych, która umożliwia zaproponowanie potencjalnym zamawiającym sprawdzonych rozwiązań na zewnątrz i wewnątrz domu, do Państwa dyspozycji są nasi projektanci,
  • domy modelowe w placówce naszej firmy oraz szansa prezentacji zrealizowanych budynków u inwestorów, możemy w naszych realizacjach odnaleźć podobny dom, który Państwo zaprojektowaliście przy naszym udziale aby przedstawić go w realnym kształcie,
  • darmowe i rzeczowe doradztwo przez kompetentnych pracowników, duża liczba spotkań i konsultacji przed podjęciem finalnego wyboru.

domy mieszkalne z drewna

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.